Privatus SPA su ofūro vonia netoli Vilniaus


Laimė ir harmonija – svarbūs jausmai kiekvieno gyvenime ir kiekvienuose santykiuose. Tačiau šių jausmų neįmanoma pasiekti be atsipalaidavimo. Ir nors yra daugybė atsipalaidavimo būdų, privatus SPA laikomas vienu veiksmingiausių. Privataus SPA malonumai ypatingi tuo, jog yra skirti tik vienam arba dviems žmonėms, o ramybę ir harmoniją suteikia tiek kūnui, tiek sielai. Patirti šį gilų atsipalaidavimą, pamiršti visas problemas ir praleisti romantikos bei intymumo kupiną laiką su mylimu žmogumi kviečia Ramiau namelis. Ši privataus SPA oazė yra pasislėpusi pasakiško grožio gamtos prieglobstyje, tačiau  nuo didžiųjų Lietuvos miestų – Vilniaus ir Kauno – nutolusi vos 50 km.

Atvykusių palepinti kūnus ir sielas laukia visišką atsipalaidavimą suteikianti ofūro vonia su hidro ir oro masažo funkcija. Nuo seno iki dabar tikima, kad japoniška ofūro vonia suteikia ne tik daug naudų kūnui bei savijautai, bet ir padeda patirti dvasinius lūžius – šildo sielą, praskaidrina mintis, išvalo neigiamas emocijas. Labai svarbu ir tai, kad kiekvienas atvykęs į atokų miško namelį, privačiais SPA malonumais mėgausis išskirtinėje vietoje – 3 metrų aukštyje, kur ošia medžių viršūnės, kur atsiveria nuostabūs gamtos vaizdai, kur laukia prabanga ir visapusiškai atpalaiduojanti atmosfera.
Rezervuokite
privatus SPA

Kuo ypatingas yra privatus SPA Ramiau namelyje?

Šiandieninis gyvenimo ritmas yra gerokai spartesnis, o tai įtakoja, jog privatus SPA tampa vis populiaresnis. Daugelis žmonių jaučiasi pavargę ir išsekę nuo gausybės darbų bei kitų rūpesčių, todėl ieškodami kaip grįžti į save arba į romantiškus santykius renkasi privačius SPA malonumus. Tad šiuo metu privataus SPA paslaugų pasiūla  –  išties gausi, tačiau ypatingų vietų, kur būtų galima pasimėgauti atpalaiduojančiu laiku vienam arba drauge su mylimu žmogumi yra kur kas mažiau. Viena iš nedaugelio – namelis miške Ramiau. Šis gamtoje įsikūręs atokus namelis yra daugiau nei apsilankymas masažo kabinete ir įprastas privatus SPA dviems, tai – tarsi boutique SPA, išsiskiriantis savo vieta, koncepcija ir atmosfera. Boutique SPA yra ta vieta, kuri siūlo praleisti maksimaliai atpalaiduojantį laiką, patirti nepamirštamas emocijas ir išsinešti gražiausius prisiminimus. Tai – lyg aukštosios mados butikas, kuris patenkina visus klientų lūkesčius ir paverčia juos realybe.

- Privatus SPA 3 metrų aukštyje. Ramiau namelis siūlo išskirtinę patirtį – mėgautis privačiu SPA pakilus į 3 metrų aukštį. Šis prabangus namelis dviems su erdvia terasa yra pastatytas ant aukštų polių ir siekia medžių viršūnes. Tad panirus į ofūro vonią, esančią terasoje, galima stebėti ošiančius medžius, gėrėtis dangumi ir išgirsti, ką pavargusiems kūnams bei sieloms sako gamta, kurioje karaliauja ramybė ir harmonija.

- Atpalaiduojančios procedūros visiškoje ramumoje. Atokus namelis dviems yra nutolęs nuo miestų ir gyvenviečių. Tad privatus SPA ofūro vonioje su hidro ir oro masažo funkcija bus visiškai netrukdomas ir dovanos absoliučios ramybės bei atsipalaidavimo akimirkas, kas labai svarbu siekiant pailsinti ne tik kūną, bet ir mintis.

- Galima mėgautis tiek, kiek norisi. Laikas, praleidžiamas mėgaujantis privačiais SPA malonumais namelyje Ramiau, yra neribojimas. Atvykus į šią ypatingą vietą, ofūro vonioje galima praleisti tiek laiko, kiek tik norisi – kol visiškai atsigauna kūnas, prašviesėja mintys ir grįžta sielos ramybė.

- Po SPA malonumų – prabangus poilsis. Privatus SPA veiksmingiausias tuomet, kai po procedūrų nereikia niekur skubėti ir lėkti. Ramiau namelis siūlo ilgiau pasimėgauti atpalaiduojančiu poilsiu ir pabūti gamtoje bei prabangoje. Nakvynė dviems šioje poilsio oazėje ypatinga tuo, jog viskas čia sukasi apie malonią prabangą ir jaukumą. Elegantiškas interjeras, vaizdas į gamtą pro panoraminius langus, viskuo aprūpintos, patogiai ir skoningai įrengtos poilsio erdvės yra tai, ko dėka kiekviena akimirka tampa tiesiog tobula.
privatus spa dviems
privatus spa su privalumais
boutique spa su jacuzzi
boutique spa su patogumais dviems

Kodėl šis privatus SPA idealiai tinka dviems?


Privatus SPA suteikia dar didesnius malonumus, kai tuo mėgaujamasi su mylimu žmogumi. Juk žengiant per gyvenimą kartu yra svarbu, kad abu partneriai būtų pailsėję bei atsipalaidavę, nes tai stipriai įtakoja santykių kokybę ir kasdienybę. Todėl privatus SPA dviems yra vienas geriausių būdų pasiekti abipusį atsipalaidavimą, atkurti ryšius ir puoselėti romantiškus jausmus.  Kodėl harmonijos, laimės ir pilnatvės savo santykiams verta ieškoti Ramiau namelyje esančiame privačiame SPA? Visų pirma, ofūro vonia yra skirta tam, kad visapusiškai atpalaiduotų du pavargusius kūnus ir dovanotų nepamirštamas akimirkas dviem mylinčioms širdims. Be to, ramybės ir atgaivos dviems žmonėms suteikia ne tik karštas vanduo, svaiginantys burbuliukai ir atpalaiduojantis masažas, bet ir aplink esanti gamta, kuri leidžia įsiklausyti į mylimą žmogų ir prabilti meilės kalba.

Mėgaujantis SPA malonumais gamtos prieglobstyje egzistuoja tik laikas dviese – nėra jokių dirgiklių, jokio triukšmo, kitų žmonių, tad labai lengva suprasti, kaip gera būti kartu. Svarbu ir tai, kad Ramiau namelio interjeras yra subalansuotas maksimaliai patogiam ir maloniam dviejų žmonių poilsiui. Po SPA malonumų į minkštą glėbį du mylinčius ir pailsėjusius žmones priims prabangi dvigulė lova, romantišką atmosferą sukurs LED apšvietimas arba krosnelėje spragsinti ugnis, tad pasimirš kasdienė buitis, liks tik malonumas būti kartu –  čia ir dabar.

Rezervuokite jau šiandien


Vilioja privatus SPA atokioje gamtos vietoje, žadantis ypatingą poilsį tiek kūnui, tiek sielai? Ramiau namelis miške su ofūro vonia laukia visų, išsiilgusių atpalaiduojančio poilsio akimirkų. Privataus SPA oazę rasite Girelės g. 12, Kareivonių k., LT-21411 Elektrėnai MB „Miškynė“. Nesvarbu, koks metų laikas ar kokia savaitės diena, rezervuoti poilsį galite jau šiandien – ramiau.lt svetainėje paspaudę „Rezervacijos“ mygtuką greitai ir lengvai pasirinksite norimą atvykimo datą. Iki susitikimo ten, kur pamirštamas nuovargis, kur gera ir ramu ilsėtis, mylėti, būti, mėgautis.
Rezervuokite

Iki susitikimo, ten kur gera ilsėtis, ten, kur kalbasi dvi mylinčios širdys, ten, kur ramiau.

privatus SPA prie Vilniaus