Privatus poilsis dviems gamtos apsuptyje


Atpalaiduojantis, privatus poilsis dviems yra tai, ką siūlo nuostabaus grožio gamtos apsuptyje esantis prabangus namelis. Romantiško poilsio oazė „Ramiau – su gamta“ įsikūrusi Kareivonių kaimo miške, Elektrėnų savivaldybėje. Nuo didžiųjų miestų, Vilniaus ir Kauno, jaukus namelis dviems nutolęs vos 50 km, tad nuošali poilsio vieta greitai ir patogiai pasiekiama visiems, išsiilgusiems ramybės bei malonių akimirkų dviese.

Atvykus į stebuklingoje tyloje paskendusį mišką siūlome pasimėgauti išskirtine nakvyne dviems – ant aukštų polių iškeltame, 3 metrų aukštyje esančiame namelyje. Ten, kur medžių viršūnės pasiekiamos ranka, jus pasitiks atpalaiduojanti prabanga. Jaukus, modernia elegancija dvelkiantis interjeras, absoliučiai visi patogumai, erdvi terasa, Ofuro vonia – tik maža dalis to, ką suteikia ypatingo namelio nuoma dviems. Tad kviečiame patirti – nepaprastą laiką dviese, kviečiame pamilti – gamtos grožį, kviečiame įsiklausyti – į tylą, į mylimą žmogų, kviečiame pasimėgauti – išskirtinio poilsio akimirkomis.
Rezervuokite
privatus poilsis dviems

Kodėl verta rinktis RAMIAU romantiškam poilsiui dviese?


Privatus poilsis dviems, leidžiantis pamiršti kasdienius rūpesčius, reikalingas kiekvienai porai. Tik išsivadavus iš buities, darbų gausos ir nuolatinio šurmulio galima pasimėgauti buvimu dviese čia ir dabar. Atokiame miške esantis namelis dviems „Ramiau – su gamta“ yra būtent ta vieta, kur pavyks romantiškai pabėgti, atsipalaiduoti ir pailsėti. Ši išskirtinė poilsio oazė sukurta mylintiems ir mylimiems ypatinga tuo, jog čia susitinka gamtos grožis, taip trokštama ramybė ir šiuolaikinio gyvenimo prabanga. Pasirinkus poilsį mūsų namelyje jūsų laukia ypatingos akimirkos:
- Nakvyne dviems 3 metrų aukštyje. Siūlome pakilti arčiau dangaus ir išgirsti medžių viršūnių ošimą. Gamtos prieglobstyje esantis namelis dviems iškeltas ant aukštų polių, tad ilsėsitės ir nakvosite romantiškai svaiginančiame 3 metrų aukštyje.
- Erdvi, prabangaus poilsio oazė. 40 m2 ploto namelis, siekiantis medžių viršūnes, leis pasimėgauti itin erdviu, prabangiu poilsiu. Dideli panoraminiai langai, aukštos lubos, iki menkiausių smulkmenų apgalvotos interjero detalės yra tai, kas suteikia nevaržomos laisvės ir visapusiškai atpalaiduojančio poilsio akimirkas.
- Tik jūs ir gamta. Maloniai apsvaigsite ne tik nuo aukščio bei prabangos, bet ir nuo gamtos grožio bei netrikdomos ramybės. Meilės namelis dviems pasislėpęs pačioje miško širdyje, toli nuo miesto šurmulio, o privatus 4 hektarų sklypas skirtas tik jums ir gamtos gyventojams.
- Privatus SPA dviems. Pasirinkus poilsį mūsų namelyje porų laukia privatus spa dviems. Erdvioje 40 m2 ploto terasoje įrengta japoniška Ofuro vonia su hidro ir oro masažo funkcija leis pasimėgauti itin atpalaiduojančiu poilsiu, akimirksniu dings nuovargis, pamiršite rūpesčius. Tad liks tik maloni prabanga mėgautis šia akimirka su mylimu žmogumi.
- Nuošali vieta pasiekiama patogiai ir lengvai. Atvykti į mūsų nuošalią poilsio oazę itin patogu ir lengva. Atokus namelis dviems nuo didžiųjų miestų – Vilniaus ir Kauno – nutolęs apie 50 km, o nuo pagrindinės magistralės keliausite vos 15 minučių. Prireikus parduotuvę pasieksite per 5 minutes, o panorėjus šviežių daržovių galite pasinaudoti ypatinga galimybe ir nuvykti į visai šalia esantį didžiausią šiltnamių kompleksą Baltijos šalyse.

Jacuzzi ir kiti privalumai mūsų namelyje dviems


Poilsis dviems su jacuzzi – vienas labiausiai atpalaiduojančių. Tad savo svečiams siūlome visiškai atsipalaiduoti dar jaukesnėje, daugiau privataus bei malonaus poilsio suteikiančioje jacuzzi versijoje – japoniškoje Ofuro vonioje. Ofuro vonia – atgaiva kūnui ir sielai. Ši terasoje įrengta karšto vandens vonia turi hidro ir oro masažo funkciją, tad laikas praleistas joje prilygsta apsilankymui masažo kabinete. Poilsis dviems gamtoje, mėgaujanti spa malonumais, tampa dar ypatingesnis pasinaudojus ir kitais mūsų siūlomais privalumais:
- Katamarano tinklo magija. Miške pasislėpusio namelio terasa – stebuklinga. Terasa pagaminta iš degintos medienos, apdorotos senovine japoniška technologija, o ją puošiantis masyvus katamarano tinklas suteikia magišką jausmą, lyg būtumėte ant jūros bangų, supami medžių viršūnių.
- Grilius. Lauke esanti laužavietė–kepsninė neleis išalkti. Galėsite mėgautis grill maistu  mylimo žmogaus draugijoje, o laužo skleidžiama šviesa ir šiluma „įkaitins“ romantišką atmosferą.
- Visi patogumai komfortiškam poilsiui. Prabangus, gamtos prieglobstyje esantis namelis dviems turi visus patogumus, reikalingus komfortiškam poilsiui. Įrengtas oro kondicionierius ir rekuperatorius, yra krosnelė šiltiems bei jaukiems vakarams, pastatyta karališko dydžio dvigulė lova, o itin jaukią bei intymią atmosferą kuria LED apšvietimas.
- Pilnai įrengta virtuvė. Skoningai įrengtoje virtuvėje rasite viską, ko gali prireikti –mikrobangų krosnelę, šaldytuvą, kavos aparatą, virdulį, kaitlentę, lėkštes, įrankius, puodelius, taures.
- Viskuo aprūpintas vonios kambarys. Užsukus į vonios kambarį neteks nerimauti, jog kažką pamiršote. Vonios kambaryje galėsite pasinaudoti visomis reikalingomis higienos priemonėmis: šampūnu, muilu, plaukų džiovintuvu, rankšluosčiais.
- Greitas internetas ir televizija. Jūsų patogumui mūsų namelyje dviems veikia greitas interneto ryšys, yra televizorius.
namelis dviem gamtoje su patogumais
privatus spa dviems
poilsis dviems su jacuzzi
namelis dviems miške

Kuo ypatingas poilsis dviems gamtoje?


Kodėl poilsis dviems gamtoje yra toks ypatingas? Šis klausimas kyla daugeliui porų. Ieškoti atsakymo galima tik atvykus į gamtos prieglobstį, kur užplūsta ramybė, atkuriami ryšiai, gimsta nuoširdūs pokalbiai ir aplanko pilnatvė bei laimė. Mūsų atokus namelis dviems skirtas tam, kad visiškai atsipalaiduotumėte, priartėtumėte prie gamtos ir vienas prie kito. Čia tvyranti ramybė leidžia suprasti, kad nieko nėra brangiau už laiką kartu ten, kur gera ir ramu.

Namelio dviems nuoma ir kaina


Jaukus ir prabangus namelis miške yra atviras poroms, išsiilgusioms malonaus, ramaus poilsio ir ypatingų akimirkų dviese. Siūlome pasimėgauti atpalaiduojančiu poilsiu bet kuriuo metų laiku, bet kuriomis savaitės dienomis. Pritaikius specialią 50 eurų nuolaidą namelis dviems pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais ir ketvirtadieniais kainuoja 180 eurų. Penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniai namelio nuoma dviems kainuos 200 eurų. Į šias kainas įskaičiuota viena nakvynė, absoliučiai visi patogumai, Ofūro vonia, gamtos grožis ir ramybė. Maloniai laukiame svečių prabangiame miško namelyje ir primename aktualią informaciją visapusiškai patogiam Jūsų poilsiui:
- Rezervuoti savo viešnagę galite greitai ir paprastai paspaudę mūsų svetainėje esantį „Rezervacijos“ mygtuką, kur galėsite pasirinkti norimą atvykimo datą ir sužinosite konkrečias kainas. Taip pat galite susisiekti telefonu: +370 624 69715 arba elektroniniu paštu: info@ramiau.lt
- Atvykstančių laukiame nuo 15 valandos, išvykimo laikas – iki 11 valandos.
- Tam, kad niekas netrikdytų jūsų ramybės, namelio raktus rasite prie namo durų metalinėje dėžutėje.
- Pinigai už atšauktą rezervaciją grąžinami iki viešnagės likus ne mažiau nei 14 dienų. Likus mažiau nei 14 dienų iki rezervacijos, pinigai nėra grąžinami.
- Rezervacijos pakeitimas į kitą datą galimas tik vieną kartą, apie tai informavus likus ne mažiau nei 7 dienoms iki jūsų viešnagės.Mūsų namelis miške įsikūręs Girelės g. 12, Kareivonių k., LT-21411 Elektrėnai MB „Miškynė“.

Rezervuokite

Iki susitikimo, ten kur gera ilsėtis, ten, kur kalbasi dvi mylinčios širdys, ten, kur ramiau.

poilsis dviems gamtoje