Poilsis Lietuvoje: 7 geriausios vietos pailsėti


Poilsis Lietuvoje ar užsienyje? Šis klausimas gan dažnai kyla tiems, kurie planuoja ilgesnes atostogas arba nori bent porai dienų pabėgti nuo kasdienės rutinos. Ir nors poilsiauti svečiose šalyse yra populiaru, tačiau pastebima, jog šiuo metu vis daugiau lietuvių renkasi poilsį Lietuvoje. Tai visai nestebina žinant apie tai, jog mūsų šalyje galima rasti daugybę skirtingų poilsio vietų, patenkinančių įvairiausius poreikius. Privatus poilsis gražiausiose Lietuvos gamtos vietose, poilsis su viskas įskaičiuota, pramogų nestokojantis poilsis su vaikais ar romantiškas poilsis dviems – visa tuo ir dar daugiau galima mėgautis neišvykus už Lietuvos ribų. Iš tokios gausios pasiūlos išsirinkti sau skirtą poilsio oazę – sunku? Kruopščiai atrinkome 7 geriausias mūsų šalies poilsio vietas, kurias kviečiame atrasti, pažinti ir įsiminti.
1. Ramiau.lt prabangus namelis miške netoli Vilniaus

Poilsis Lietuvoje labai daug kam siejasi su gamta ir ramybe. Todėl toliau nuo triukšmingų miestų įsikūrę, jaukiai įrengti nameliai miške yra itin populiari poilsio kryptis lietuvaičių tarpe. Didėjant poreikiui šiuo metu galima suskaičiuoti kelias dešimtis įvairiausių namelių, pasislėpusių gamtos prieglobstyje ir siūlančių atpalaiduojančio poilsio akimirkas. Tačiau tiems, kurių prioritetas  –romantiškas poilsis Lietuvoje dviems, verta susipažinti su netoli didžiųjų Lietuvos miestų –Vilniaus ir Kauno – įsikūrusiu prabangiu nameliu Ramiau.lt. Šis atokus namelis dviems išskirtinis tuo, jog siūlo visiškai atsiriboti nuo išorinio pasaulio, patirti ramybę, įsiklausyti į gamtą ir į mylimą žmogų. Privačiame 4 hektarų sklype įsikūręs miško namelis yra iškeltas ant aukštų puolių, į 3 metrų aukštį. Pakilus arčiau dangaus ir medžių viršūnių, atvykusių čia laukia komfortiška prabanga ir SPA malonumai. Išskirtinis namelis įrengtas labai jaukiai ir elegantiškai – atidžiai apgalvota kiekviena interjero detalė, sukurta intymi atmosfera. Erdvi terasa su burbuliuojančia ofūro vonia – dar vienas šio namelio privalumas, leidžiantis mėgautis tiek kūną, tiek mintis atpalaiduojančiu vandens poveikiu. Išties poilsis ir laikas dviese šiame namelyje yra magiškas dėl gamtos, dėl užburiančių vaizdų, dėl netrikdomos ramybės, dėl SPA malonumų, dėl patogumų, kuriuos įprastai siūlo prabangiausi viešbučiai. Skirtumas tik tas, jog ilsintis šiame namelyje nėra jokių pašalinių garsų, žmonių, čia susitiksite tik jūs ir gamta tam, kad galėtumėte atitrūkti, mėgautis ir visapusiškai pailsėti. 
Rezervuokite

Ramiau namelis:

poilsis Lietuvoje Ramiau namelyje

2. Eglės sanatorija Druskininkuose ir Birštone

Tiems, kuriuos domina poilsis Lietuvoje su sveikatinimo procedūromis reikėtų susipažinti su Eglės sanatorija. Ši sanatorija įsikūrusi dviejuose mūsų šalies kurortuose – Druskininkuose ir Birštone. Abiejuose miestuose esanti Eglės sanatorija garsėja giliomis sanatorinio gydymo tradicijomis ir siūlo daugiau nei 100 sveikatinimo procedūrų visai šeimai – nuo atpalaiduojančių masažų iki apsilankymo baseinų ir pirčių komplekse gydykloje. Poilsis šiose sanatorijose yra itin įvairus – skirtas šeimoms, poroms, ilgesniam laikui ar savaitgaliui. Be to, Eglės sanatorija yra puikus pasirinkimas tiems, kuriuos vilioja poilsis Lietuvoje viskas įskaičiuota. Apsistojus pasirinktoje sanatorijoje ir pasirinkus „viskas įskaičiuota“ paslaugų paketą gaunama daugiau nei viešint Turkijos viešbutyje, nes čia įskaičiuota ne tik pusryčiai, pietūs, vakarienės bei užkandžių barai, bet ir gydytojo konsultacija, gydomosios procedūros, baseinų ir pirčių kompleksas ir kitos pramogos, kurios leidžia visiškai atsipalaiduoti bei pamiršti visus rūpesčius.

3. ORO Dubingiai Molėtų rajone

ORO Dubingiai, esantys Molėtų rajone – dar viena ypatinga poilsio vieta mūsų sąraše. Tai – poilsis Lietuvoje prie ežero, kur netrūksta gamtos grožio, veiklų ir SPA malonumų. Šis poilsio kompleksas, įsikūręs ant ilgiausio Lietuvos ežero kranto, siūlo gausybę pramogų tiek poroms, tiek šeimoms, tiek didesnėms draugų kompanijoms. Atsižvelgus į poreikius, galima ilsėtis tvarkingame paplūdimyje, važinėtis dviračiais, energingai leisti laiką teniso kortuose, krepšinio aikštelėje arba atsipalaiduoti SPA zonoje, kur laukia baseinas, sūkurinė vonia bei kaitri pirtis. Apgalvotai ir patogiai išdėstytos pramogų bei poilsio vietos suteikia galimybę kiekvienam pasirinkti tokį poilsį, kuris labiausiai atpalaiduotų ir suteiktų įsimintinas akimirkas, neišvykstant iš Lietuvos.

4.  Atostogų parkas Kretingos rajone

Ieškantiems, kur poilsis Lietuvoje su vaikais būtų atpalaiduojantis suaugusiems ir smagus mažiesiems šeimos nariams, siūlome apsilankyti Atostogų parke. Ši vieta – didžiausias poilsio ir sveikatinimo kompleksas Vakarų Lietuvoje, įsikūręs netoli Baltijos jūros, Kretingos rajone. Komplekse galima rasti net 16 baseinų, skirtų suaugusiems ir vaikams, suteikiama galimybė pasimėgauti unikaliomis pirčių programomis, SPA ir sveikatinimo procedūromis. Ilgesniam laikui arba kelioms dienoms galima apsistoti šiuolaikiškame viešbutyje, o norintys daugiau privatumo laukiami miško apsuptyje esančiose rąstinėse vilose. Be to, Atostogų parkas yra puikus pasirinkimas, jei domina poilsis Lietuvoje viskas įskaičiuota. Pasirinkus „viskas įskaičiuota“ paslaugų paketą neribotai mėgausitės šiltais baseinais, pirtimis, maitinimu tris kartus dienoje, gėrimais restorane ir atpalaiduojančiais SPA malonumais, tad sotūs ir užsiėmę bus visi šeimos nariai.

5. Vytautas mineral SPA Birštone

Išskirtinis poilsis Lietuvoje dviems arba visai šeimai laukia atvykusių į Birštone esančius ypatingų mineralų SPA namus – Vytautas mineral SPA. Šis pri Nemuno kilpų įsikūręs poilsio kompleksas savo koncepcija nenusileidžia užsienio šalių viešbučiams. Atvykusių čia laukia aukščiausios klasės kambariai, estetiškos, stilingos erdvės poilsiui ir darbui, mineralai iš išskirtinio „Sofijos“ mineralų šaltinio, kūną ir mintis atpalaiduojančios SPA procedūros, baseinų ir pirčių erdvė, kokybiškas maistas ir net a la carte restoranas. Dėl šių privalumų, Vytautas mineral SPA yra puiki vieta norintiems patenkinti visus sveikatinimosi ir atpalaiduojančio poilsio poreikius.

6.  „Gradiali“ Palanga pajūryje

Ilsėtis prie jūros – visuomet gera ir malonu, tačiau dėl to nebūtina vykti tūkstančius kilometrų.  Poilsis Lietuvoje, pajūryje įsikūrusioje „Gradiali“ Palanga sanatorijoje yra tai, ko reikia tiems, kurie svajoja apie atpalaiduojančias atostogas, ten kur ošia jūra ir kvepia pušynai. Visai šalia Baltijos jūros įsikūrusi sanatorija kviečiai ilsėtis komfortiškoje ir jaukioje aplinkoje, gerėtis banguojančia jūra, pasivaikščioti gryname ore ir pasilepinti sveikatinimo bei grožio procedūromis, kurių šioje sanatorijoje siūloma daugiau nei 100. Svarbu tai, kad poilsis „Gradiali“ Palanga subalansuotas kiekvieno norams, tad čia atvykti gali tiek poros, tiek šeimos su vaikais. Vis dėlto, norintiems iš šių atostogų pasiimti viską, kas geriausia rekomenduojama į sanatoriją atvykti sezono metu, kuomet veikia unikali, aukščiausia Palangoje Lounge terasa, iš kurios atsiveria stulbinantys jūros ir pušynų vaizdai bei neįtikėtino grožio saulėlydžiai.

7.  Ego SPA Birštone

Dar viena ypatingą poilsį Lietuvoje siūlanti vieta – Ego SPA, esantis Birštone. Šis išskirtine koncepcija pasižymintis SPA kompleksas sužavės tuos, kuriuos domina poilsis Lietuvoje dviese. Atvykusių čia laukia autoriniai SPA ritualai ir Jam, ir Jai, modernios ir ryškios erdvės, skoningai įrengti kambariai, prašmatnus restoranas, įdomų laiką žadantys renginiai. Verta atkreipti dėmesį į tai, kad ši poilsio vieta skirta suaugusiems – individualiam poilsiui arba laikui dviese, tad šiame SPA komplekse praleisite laiką taip, lyg viešėtumėte užsienio viešbutyje „Adults Only“.

Ar poilsis Lietuvoje geriau nei atostogos užsienyje?


Vis dar svarstantiems, ar poilsis Lietuvoje yra geriau nei atostogos užsienyje reikėtų įvertinti privalumus, kuriuos suteikia kokybiškas poilsis savoje šalyje. Visų pirma, nusprendus atostogauti Lietuvoje išvengiama tolimos kelionės planavimo rūpesčių, kas padeda sutaupyti ir laiko, ir pinigų  – neteks svarstyti, koks oras pasitiks svečioje šalyje, ko būtina nepamiršti lagamine, taip pat nereikės rūpintis tokiais dokumentais, kaip sveikatos draudimas, viza ir kt.

Dar vienas svarbus privalumas yra tas, jog poilsis Lietuvoje lengvai derinamas su neatidėliotinais reikalais. Galbūt laukia svarbus vizitas pas gydytoją? O gal užsitęsė remonto darbai? Iš anksto užsisakius atostogas užsienyje, labai dažnu atveju dėl neatidėliotinų reikalų jų datos pakeisti nepavyksta, o nusprendus poilsiauti Lietuvoje yra kur kas paprasčiau pakoreguoti poilsio datas ir pasirinkti sau, savo antrai pusei ar kitiems šeimos nariams patogiausią laiką. Negalima nepaminėti ir to, jog gamtos grožis ir ramuma yra tai, ko dažnas neranda svečioje šalyje. Šiuo metu Lietuvoje galima rasti daugybę privačių poilsio vietų, įkurtų žmogaus rankos nepaliestame gamtos prieglobstyje. Užsienyje nuošalios gamtos vietos dažniausiai sutinkamos egzotiškose šalyse, į kurias kelionės kainuoja kur kas brangiau nei atpalaiduojantis ir ne ką mažiau įsimintinas akimirkas dovanojantis poilsis Lietuvos gamtoje.

Rezervuokite kokybišką poilsį Lietuvoje jau šiandien


Kaip tik šiuo metu poilsis Lietuvos gamtoje yra tai, apie ką svajojate?  Visų svajojančių apie tokį poilsį laukia Ramiau namelis miške, kuris čia atvykusius maloniai nustebina ir nudžiugina šiais privalumais:
- Nuošali vieta patogiai ir greitai pasiekiama didžiųjų Lietuvos miestų gyventojams – nuo Vilniaus ir Kauno namelis dviems nutolęs vos 50 km.
- Privatus 4 hektarų sklypas.
- Išskirtiniai konstrukciniai sprendimai – namelis iškeltas ant aukštų polių ir siekia 3 metrų aukštį.
- Prabangi erdvė poilsiui – 40 m2 ploto namelis dviems įrengtas itin elegantiškai, viduje galima rasti viską, ko reikia komfortiškam poilsiui.
- Panoraminiai langai.
- Didelė 40 m2 ploto terasa su ofūro vonia.
- Terasoje siūbuojantis katamarano tinklas.
- Grilius.
- Vieta ne tik atpalaiduojančiam poilsiui, bet ir darbui –  puikiai veikiantis Wi-Fi, aukštas stalas, tinkantis dirbti tiek stovint, tiek sėdint.

Nekantraujate atvykti ir pasimėgauti visiškai netrikdomu, ypatingu poilsiu gamtoje? Ramiau poilsio oazėje svečiai laukiami bet kuriuo metų laiku, bet kuriomis savaitės dienomis:
- Norėdami rezervuoti atvykimo datą, paspauskite Ramiau.lt svetainėje esantį „Rezervacijos“ mygtuką ir pasirinkite norimą viešnagės laiką. Taip pat rezervuoti savo poilsį galite telefonu: +370 624 69715 arba elektroniniu paštu: info@ramiau.lt.
- Atvykti į namelį galima nuo 15 valandos, išvykimo laikas – iki 11 valandos.
- Namelio raktus rasite prie namo durų metalinėje dėžutėje.
- Rezervacijos pakeitimas į kitą datą galimas tik vieną kartą. Informuoti apie rezervacijos perkėlimą būtina likus ne mažiau nei  7 dienoms iki viešnagės.Norint atšaukti rezervaciją, apie tai reikia informuoti likus ne mažiau nei 14 dienų iki atvykimo. Likus mažiau nei 14 dienų iki rezervacijos, pinigai grąžinami nebus.
- Ramiau namelį rasite: Girelės g. 12, Kareivonių k., LT-21411 Elektrėnai MB „Miškynė“.
Rezervuokite

Iki susitikimo ten, kur jūsų laukia nepaprasto grožio gamta, nepamirštamas poilsis ir visapusiškai atpalaiduojanti aplinka. Ten, kur gera, ramu, gražu, magiška.

poilsis lietuvoje dviems prie Vilniaus