Poilsis gamtoje: namelis netoli Vilniaus


Gyvename tokiais įtemptais laikais, jog trumpas pabėgimas nuo kasdienybės yra tiesiog būtinas. O kas skamba geriau nei atpalaiduojantis poilsis gamtoje ir romantiškas laikas dviese? Juk gamta yra tai, kas nuramina tiek pavargusius kūnus, tiek sielas, o praleistas laikas kartu dovanoja gražiausias akimirkas ir nepamirštamus prisiminimus.

Pajusti gamtos skleidžiamą magiją ir praleisti įsimintiną laiką drauge su mylimu žmogumi kviečia namelis miške Ramiau. Įsikūręs tarp medžių viršūnių, į 3 metrų aukštį iškeltas namelis dviems yra atoki poilsio oazė, kurią galima rasti netoli didžiųjų Lietuvos miestų – Vilniaus ir Kauno. Tad šią ypatingą vietą lengva pasiekti visiems, pavargusiems nuo miesto šurmulio ir norintiems pasimėgauti gamtos teikiama ramybe bei spa malonumais. Prabangiai ir erdviai įrengtas Ramiau namelis siūlo atsipalaiduoti karštoje ofūro vonioje, pasigrožėti žvaigždėtu dangumi laiką leidžiant erdvioje terasoje ir pasimėgauti jaukumu bei buvimu kartu, kuomet tiesiog labai gera ir ramu.
Rezervuokite
poilsis gamtoje

Ramiau namelio gamtoje privalumai


Ko reikia, kad poilsis dviem gamtoje būtų romantiškas, komfortiškas, maksimaliai atpalaiduojantis ir nepamirštamą laiką dovanojantis? Labai svarbu: vieta, atmosfera, privataus spa malonumai ir kiti patogumai. Visa tai ir dar daugiau galima rasti namelyje Ramiau, kuris visus čia atvykusius maloniai nustebina ir nudžiugina šiais privalumais:

Patogi, greitai pasiekiama vieta. Žmogaus rankos nepaliestame miške įsikūręs Ramiau namelis nuo Vilniaus ir Kauno nutolęs vos 50 km atstumu. Kelionė nuo pagrindinės magistralės iki tikros ramybės oazės trunka tik apie 15 minučių, tad nepatyrus jokių varginančios kelionės rūpesčių galima mėgautis gamta, ramuma bei mylimo žmogaus draugija.

Visiška ramybė ir tyla. Atvykus į atokų namelį, poilsis gamtoje ypatingas tuo, jog čia tvyro visiška ramybė, tyla ir laisvė. Privatus 4 hektarų sklypas yra skirtas įsiklausymui į gamtą ir į mylimą žmogų, romantiškiems pasivaikščiojimams, ilgiems bei nuoširdiems pokalbiams.

Išskirtinė nakvynė dviems. Namelis dviems glaudžiasi prie pat medžių viršūnių – yra iškeltas ant aukštų polių ir siekia 3 metrų aukštį. Šis svaiginantis aukštis dovanoja išskirtinę nakvynę – žvelgiant į siūbuojančias arba nurimusias medžių viršūnes, kartu skaičiuojant lyg ranka pasiekiamas žvaigždes.

Spa malonumai kūnui ir sielai
. Atvykus į Ramiau poilsio oazę pasitinka ne įprastas namelis su kubilu, bet tobulesnė kubilo versija – garuojanti ofūro vonia su hidro ir oro masažo funkcija. Ofūro vonia, įkvėpta senovės Japonijos tradicijų, yra tai, ko dėka pailsi tiek kūnas, tiek siela, tad visiems, pavargusiems nuo kasdienės rutinos, kiekviena akimirka praleista šioje vonioje yra tikra dovana.

Prabangus interjeras. Prabangus poilsis gamtoje yra tai, ką patiria kiekvienas, pasirinkęs  Ramiau namelį. Erdvus 40 m2 ploto namelis dviems įrengtas itin elegantiškai bei ištaigingai – kruopščiai apgalvotos interjero detalės, dideli panoraminiai langai, aukštos lubos, LED apšvietimas. Visa tai sukuria ypatingą atmosferą ir malonios prabangos pojūtį. 

Absoliučiai visi patogumai. Atpalaiduojantis poilsis gamtoje neatsiejamas nuo komforto. Todėl Ramiau namelyje galima rasti absoliučiai visus patogumus. Įrengtas oro kondicionierius ir rekuperatorius, yra krosnelė, pastatyta prabangi, karališko dydžio dvigulė lova, pilnai įrengta virtuvė, įrengtas dušas ir tualetas, kur yra visos reikalingos higienos priemonės jai ir jam, veikia greitas interneto ryšys, yra televizorius.

Magiška terasa. Poilsis miško namelio terasoje – ne ką mažiau ypatingas nei viduje. Erdvioje 40 m2 ploto terasoje, pagamintoje iš degintos medienos, rasite ofūro vonią, magišką katamarano tinklą, kuris leidžia pasijusti lyg būtumėte ant jūros bangų, supami medžių viršūnių, taip pat čia išgirsite stebuklingus miško garsus, pamiršite nuovargį ir rūpesčius.

Durys atviros visais metų laikais. Ilsėtis Ramiau namelyje galima visais metų laikais ir kaskart šis poilsis dovanoja nepamirštamas akimirkas. Žiemą kvapą gniaužia apsnigtos medžių viršūnės, rudenį – nuostabaus grožio spalvų paletė, pavasarį – atgimstanti gamta, o vasarą – žaliuojanti augalija.

Visai šalia – slaptasis žaliasis rojus. Norintys mėgautis ne tik ramiu poilsiu, bet ir išskirtiniais skoniais gali aplankyti visai šalia įsikūrusį žaliąjį rojų – didžiausius šiltnamius Baltijos šalyse. Apsilankius šiuos šiltnamiuose suteikiama unikali galimybė paskanauti ir įsigyti šviežių bei organiškai auginamų daržovių, kas leis pailsėjusiems kūnams įgauti dar daugiau energijos ir naujų jėgų. 
poilsis gamtoje dviems
Ramiau namelis dviems
poilsis gamtoje su jacuzzi kubilu
poilsis gamtoje dviem su patogumais

Kodėl poilsis gamtoje yra idealius pasirinkimas dviems?


Poroms, svarstančioms, kodėl poilsis gamtoje yra išties puikus pasirinkimas, bus įdomu sužinoti apie gamtos teikiamą naudą tiek emocinei savijautai, tiek santykių kokybei. Daugelis atliktų mokslinių tyrimų įrodė, jog poilsis gamtoje dviese yra itin efektyvi pagalba kovojant su santykiuose patiriamu stresu. Ne paslaptis, kad su tam tikrai ginčais, nesutarimais, varginančia rutina bei nuoboduliu susiduria gan dažna pora. Pajutus tarpusavyje įtampą ar nuovargį, santykių ekspertai rekomenduoja daugiau laiko leisti dviese, o mokslas sako, jog šį laiką reikėtų leisti gamtos prieglobstyje. Patvirtinta, kad gamta nuramina, „įkrauna“ energijos, teigiamų emocijų bei jausmų, o laikas dviese, praleistas gamtoje, padeda atsiriboti nuo kasdienių rūpesčių, atsipalaiduoti, suteikia galimybę vėl užmegzti artimą ryšį, bendrauti, kalbėtis ir atgaivinti romantiškus jausmus.

Kitas dalykas, dėl ko poilsis gamtoje yra reikalingas bei naudingas kiekvienai porai – aistra. Tyrimai rodo, jog poros, kurios daugiau laiko praleidžia gamtoje ir mėgaujasi poilsiu tik dviese, pasižymi didesniu libido. Tad gamta ir buvimas drauge yra itin svarbūs kokybiškiems santykiams, kuriuose netrūktų romantikos, tarpusavio supratimo ir sparnus suteikiančios meilės.

Palyginimas su kitomis poilsio gamtoje vietomis Lietuvoje


Kadangi poilsis gamtoje yra tai, kas keičia porų santykius ir padeda puoselėti romantiškus jausmus, šiuo metu Lietuvoje galima rasti daugybę skirtingų gamtos vietų, kviečiančių pabėgti nuo miesto šurmulio. Tai gali būti: sodyba prie ežero, namelis su kubilu, nameliai su jacuzzi bei stovyklavietės, kur laukia moderniai įrengtos palapinės.

Kuo namelis miške Ramiau išsiskiria iš kitų poilsio gamtoje vietų? Vienas ryškiausių išskirtinumų yra tas, jog čia galima atvykti tiek žiemą, tiek vasarą. Žinoma, daugelis sodybų taip pat priima svečius visus metus, tačiau gan dažnai sodyba prie ežero atpalaiduojančiam poilsiui pasirenkama tik vasarą, kuomet galima mėgautis vandens malonumais. Ramiau namelis subalansuotas tam, kad čia būtų gera ir netrūktų atpalaiduojančios veiklos visais metų laikais – žiemą galima lepintis ir sušilti ofūro vonioje, o vasarą karšta ofūro gali būti šalta ir atvėsinti. Taip pat daugelis sodybų bei stovyklaviečių negarantuoja visiško privatumo – galima sutikti kitas besiilsinčias poras, šeimas ar draugų kompanijas. Įsikūrus namelyje Ramiau, vieninteliai kaimynai bus miško gyventojai, o tai užtikrina taip poroms reikalingą intymumą. Dar vienas išskirtinumas yra tas, jog įprastas namelis su kubilu ar nameliai su jacuzzi neretai būna skirti didesnio skaičiaus žmonių poilsiui. Namelyje Ramiau esanti ofūro vonia visapusiškai atpalaiduojančio poilsio akimirkas dovanoja tik dviems žmonėms. Tad atokus miško namelis su ofūro vonia yra daugiau nei tik poilsis gamtoje, tai – tiesioginis ryšis su gamta, su artimu žmogumi ir su savimi. 

Poilsis gamtoje jau šiandien


Vasara, ruduo, žiema, pavasaris – nesvarbu, koks metų laikas, nes poilsis gamtoje domina jau šiandien? Itin erdvus, prabangus, virš medžių iškeltas namelis dviems jūsų laukia  Girelės g. 12, Kareivonių k., LT-21411 Elektrėnai MB „Miškynė“. Rezervuoti viešnagę atokiame gamtos prieglobstyje galite greitai ir paprastai – ramiau.lt svetainėje paspaudus „Rezervacijos“ mygtuką ir pasirinkus norimą atvykimo datą. Iki susitikimo bet kuriuo metų laiku – ten, kur tik jūs ir gamta, kur gera ir ramu.
Rezervuokite

Iki susitikimo, ten kur gera ilsėtis, ten, kur kalbasi dvi mylinčios širdys, ten, kur ramiau.

poilsis gamtoje prie Vilniaus