NAMELIS SU KUBILU


Ramumoje, miško širdyje esantis namelis su kubilu yra tai, ko reikia visapusiškai atpalaiduojančiam, nuovargį ir kasdienius darbus leidžiančiam pamiršti poilsiui. Atpalaiduojančio poilsio oazė „Ramiau su gamta“ kviečia mėgautis šiuo ypatingu poilsiu, suteikiančiu palaimą tiek kūnui, tiek sielai, kurį siūlo populiari kubilo ir jacuzzi alternatyva – japoniška ofūro vonia.  Svarbu žinoti, kad ofūro vonia savo savybėmis itin panaši tiek į kubilą, tiek į jacuzzi, tačiau jos paskirtis yra šiek tiek platesnė, įkvėpta senovės Japonijos tradicijų. Išskirtinį poilsį užtikrina ir kvapą gniaužiantys gamtos vaizdai – miške pasislėpęs namelis dviems iškeltas ant aukštų polių ir yra 3 metrų aukštyje. Tad atvykus pas mus, mėgaudamiesi karšta ofūro vonia žvelgsite į medžių viršūnes, priartėsite prie gamtos ir vienas prie kito. 
Rezervuokite
namelis su kubilu

Ką reikia žinoti apie namelį su jacuzzi?


„Ramiau su gamta“ – privataus poilsio vieta, tobulai tinkanti romantiškam pabėgimui dviese nuo varginančios kasdienybės. Ne paslaptis, kad ieškant ypatingos vietos, kur būtų galima maloniai praleisti laiką su mylimu žmogumi atokūs nameliai su jacuzzi sulaukia didžiausio susidomėjimo. Karštas vanduo, svaiginantys ir raminantys burbuliukai, tik mylimo žmogaus kompanija – tiesiog tobulo poilsio scenarijus. Mes siūlome įgyvendinti šį scenarijų, pajusti gamtos magiją, sustiprinti ryšius ir „pasinerti“ į spa malonumus dar labiau atpalaiduojančioje jacuzzi versijoje – ofūro vonioje. Ofūro vonia – tarsi privatus spa dviems. Ši vonia turi visas geriausias kubilo ir jauzzi savybes – leidžia atsipalaiduoti karštame vandenyje, o hidro ir oro masažo funkcija dovanoja pojūčius lyg būtumėte profesionalaus masažuotojo rankose. Vienas ryškiausių ofūro vonios išskirtinumų – poveikis tiek sielai, tiek kūnui. Kadangi ofūro vonia yra įkvėpta senovės Japonijos tradicijų, tikima, jog tai erdvė, kurioje susitinka vanduo, ugnis, oras ir žemė. Kiekvienas elementas simbolizuoja transformaciją – vanduo valo kūną, ugnis šildo sielą, oras atveria protą, o žemė grąžina prie šaknų. Tad mūsų namelis su ofūro vonia, kitaip nei įprastas namelis miške su kubilu, yra skirtas ne tik tam, kad atvykę čia pailsintų kūną, bet ir tam, kad atrastų dvasios ramybę, „atgimtų“ kupini naujų jėgų, sustiprėjusių ryšių. Be to, pasirinkę poilsį pas mus patirsite ir daugiau malonumų bei gausite daugiau privalumų:
- Išskirtinė aplinka. Mūsų namelis su ofūro vonia įkurtas išskirtine ramybe alsuojančiame gamtos prieglobstyje. Privačiame 4 hektarų sklype laiką leisite tik jūs ir nuolatiniai gamtos gyventojai. Privatumo pojūtį dar labiau sustiprina tai, jog atokus namelis dviems yra iškeltas ant aukštų polių ir svečius kviečia leisti laiką bei nakvoti 3 metrų aukštyje. Šiame svaiginančiame aukštyje šiuolaikiškai ir prabangiai įrengtas tiek 40 m2 ploto namelis, tiek 40 m2 ploto terasa, kurioje laukia nepamirštamas akimirkas žadantis poilsis dviems su jacuzzi funkcijas atliekančia ofūro vonia.
- Atpalaiduojanti prabanga. Atvykus į mūsų namelį jus pasitiks atpalaiduojanti prabanga visur, kur tik pažvelgsite. Namelio interjerą puošia dideli panoraminiai langai, aukštos lubos, iki smulkmenų apgalvotos, rafinuotos bei skoningos interjero detalės. Erdvioje terasoje be ofūro vonios, magišką atmosferą kuria katamarano tinklas ir raminantys gamtos šnabždesiai.

Kodėl šis namelis yra tobulas pasirinkimas dviems?


Privati sodyba dviems su jacuzzi skamba lyg svajonių poilsis? Vis tik, šios svajonės įgyvendinimui trukdo tai, jog gan dažnai nameliai su jacuzzi ar su kubilu siūlomi gausesnės kompanijos poilsiui? Tik ne pas mus. Mūsų namelis su tobulesne kubilo ir jacuzzi versija – ofūro vonia – yra skirtas ramiam laikui dviese. Visų pirma taip yra todėl, jog dėl mažesnės talpos ofūro vonioje atpalaiduojantis poilsis užtikrinimas tik dviems asmenims. Visų antra intymus, romantiškas poilsis dviems – mūsų prioritetas, todėl svečiuose laukiame ramybės ir laiko kartu išsiilgusių dviejų žmonių. Taip pat yra ir daugiau priežasčių, dėl kurių šis namelis miške –  tobulas pasirinkimas dviems:
- Romantiška atmosfera. Gamtose prieglobstyje esančio namelio interjeras subalansuotas itin romantiškam dviejų žmonių poilsiui. Romantišką atmosferą kuria didelė, plati, elegantiška dvigulė lova, spragsinti krosnelės liepsna, jaukiems pokalbiams sukurta poilsio erdvė ir pilnai įrengta virtuvė, kurioje kvepia mylimo žmogaus paruošta kava.
- Visos reikalingos priemonės JAI ir JAM. Atvykus į mūsų ramybės oazę siūlome visiškai atsipalaiduoti ir apie nieką negalvoti. Todėl savo svečius aprūpiname visomis reikalingomis higienos priemonėmis JAI ir JAM. Vonios kambaryje rasite: šampūną, muilą, plaukų džiovintuvą, rankšluosčius.
- Kartu išgirsite, ką sako gamta. Tikriausiai ne kartą teko girdėti, jog buvimas gamtoje suartina. Mūsų atokus namelis dviems, esantis miško širdyje, yra tai, kas padės tuo įsitikinti. Ilsėdamiesi ten, kur gera ir ramu, kartu išgirsite medžių ošimą ir vienas kito širdies plakimą. 
namelis su jacuzzi (ofūro vonia)

Namelio su kubilu kaina


Visapusiškai atpalaiduojantį poilsį žadantis namelis su kubilu dviems laukia visų, norinčių pasimėgauti nepamirštamu laiku kartu. Mūsų namelis miške yra atviras visomis savaitės dienomis, visais metų laikais. Pritaikius specialią 50 eurų nuolaidą, viena nakvynė, gamtos teikiama ramybė, ofūro vonios malonumai, prabangi aplinka ir kiti privalumai darbo dienomis,  pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais ir ketvirtadieniais, kainuoja 180 eurų. Penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais namelio nuoma su kubilu kainuos 200 eurų. Tikslią nakvynės kainą sužinosite rezervavę atvykimo laiką. Norėdami rezervuoti atpalaiduojančio poilsio akimirkas paspauskite „Rezervacijos“ mygtuką, esantį mūsų svetainėje ir pasirinkite norimą datą. Taip pat galite susisiekti telefonu: +370 624 69715 arba elektroniniu paštu: info@ramiau.lt

Svarbi informacija apie namelio su kubilu nuomą


Siekdami didžiausio jūsų komforto ir maloniausių akimirkų dalinamės aktualia informacija, kuri svarbi visiems, besidomintiems mūsų namelio nuoma su kubilu:
- Atvykimo į namelį laikas – nuo 15 valandos, išvykimo laikas – iki 11 valandos.
- Namelio raktus rasite prie namo durų metalinėje dėžutėje.
- Atšaukus rezervaciją pinigai grąžinami iki viešnagės likus ne mažiau nei 14 dienų.  Jei rezervacija atšaukiama likus mažiau nei 14 dienų iki viešnagės, pinigai nėra grąžinami.
- Pakeisti rezervaciją į kitą datą galima tik vieną kartą. Norint pakeisti atvykimo datą svarbu apie tai informuoti likus ne mažiau nei 7 dienoms iki jūsų viešnagės.
- Mūsų namelis su ofūro vonia įsikūręs Girelės g. 12, Kareivonių k., LT-21411 Elektrėnai MB „Miškynė“. Nuo didžiųjų miestų, Vilniaus ir Kauno, ramaus poilsio oazė nutolusi apie 50 km, o nuo pagrindinės magistralės kelionė iki namelio miške truks vos 15 minučių.

Iki susitikimo, ten kur dviejų žmonių laukia atpalaiduojantys spa malonumai, ten, kur ilsisi tiek kūnas, tiek siela, ten, kur tik jūs ir gamta, ten, kur ramiau.