Laikas dviese: idėjos ir pasiūlymai laikui kartu


Šiandieninis pasaulis skuba ir panašu, kad nesiruošia sustoti. Klausimas mylintiems ir mylimiems: ar pakankamai laiko praleidžiate tik dviese? Įsisukus į darbų sūkurį, namų ruošą, kasdienes veiklas, kokybiškas laikas dviese kiekvienai porai yra itin svarbus. Daugelis santykių specialistų patvirtina, jog leidžiamas laikas tik su mylimu žmogumi yra lyg gaivaus oro gurkšnis kiekvieniems santykiams. Skiriant laiko pabėgimui dviese atgaivinami ryšiai, pagerėja bendravimas, pakurstoma aistra. Kai kurie atlikti moksliniai tyrimai įrodė, jog romantiškas laikas dviese poroms padeda įveikti net tokius psichologinius sunkumus, kaip stresas ar depresija.

Vis tik, nors laikas dviese ir yra itin naudingas bei reikalingas, dažnai pasimėgauti buvimu kartu trukdo tai, jog pritrūksta idėjų, kur nuvykti, ką nuveikti, kaip sustiprinti ryšius. Dalinamės puikiomis idėjomis ir pasiūlymais tam, kad nepritrūktų minčių, kaip kokybiškai praleisti laiką kartu.
laikas dviese

Kaip leisti laiką dviese: 10 idėjų


Ar žinojote, kad poros, kurios praleidžia daugiau kokybiško laiko kartu, yra daug labiau linkusios laikui bėgant išsaugoti darnius santykius nei tos poros, kurios tai daro retai? Taip yra todėl, jog santykiams būtinas kokybiškas laikas dviese, kurio metu stiprinamas tarpusavio ryšys, skatinimas vienas kito supratimas, kuriamas intymumas. Tuomet, kai poros nepraleidžia pakankamai laiko kartu, darniems santykiams kyla grėsmė, nes silpsta emocinis ryšys, atsiranda nesusikalbėjimas, todėl neretai nutinka taip, jog ilgai puoselėti santykiai tiesiog atšąla. Kaip neleisti santykių liepsnai užgesti? Poros laikas dviese – efektyvus, santykius puoselėti ir išsaugoti padedantis sprendimas. Tad pasisemkite naudingų idėjų, kaip laiką leisti tik dviese ir kaip vis pakurstyti santykių liepsną.

1.  Poilsis gamtoje
Laikas dviese
gamtos prieglobstyje yra puiki idėja visoms poroms, norinčioms pamiršti kasdienę buitį, atsipalaiduoti ir visiškai atsiduoti buvimui akimirkoje su mylimu žmogumi. Galima rinktis įvairų pabėgimą į gamtą dviese – ilgai trunkantį pasivaikščiojimą miško ar parko takeliais, laiką kartu prie jūros ar ežero. Nors gamtoje ilsėtis kartu galima įvairiai, vis dėlto poroms, norinčioms pajusti tikrą gamtos ir buvimo kartu magiją rekomenduojama rinktis atokų bei ramų gamtos prieglobstį. Gerai paieškojus galima rasti toli nuo miesto šurmulio esančių vietų, skirtų romantiškam poilsiui dviese. Viena iš jų – Ramiau namelis gamtoje. Tai miško širdyje pastatytas namelis, aplink kurį tiek, kiek mato akys driekiasi tik miškai ir girdisi gamtos garsai. Ši unikali vieta sukurta tam, kad romantiškas laikas dviese gamtoje taptų ypatingas, nes čia nestinga nei kvapą gniaužiančių vaizdų, nei spa malonumų, nei šiuolaikiškos prabangos, tad galima visapusiškai atsipalaiduoti, apie nieką negalvoti, tik jausti malonias poilsio akimirkas ir mylimą žmogų šalia.
Rezervuokite

2. Filmų maratonas
Du žmonės itin suartina bendri pomėgiai ir ilgi pokalbiai. Jei poroje abu partneriai mėgsta žiūrėti filmus, filmų maratonas – dar viena puiki idėja, norintiems laiką praleisti dviese. Tam, kad šis poros laikas būtų sklandus bei malonus reikia tik išsirinkti mėgstamus filmus, pasirūpinti gardžiais užkandžiais, jaukiai įsitaisyti ant sofos ir mėgautis buvimu kartu. Verta pastebėti, kad peržiūrėjus kelis filmus iš eilės ne tik kokybiškai bei įdomiai praleisite laiką dviese, bet ir turėsite daugybę temų ilgiems pokalbiams. Diskusijos apie filmų siužetą, vienokią ar kitokią jų pabaigą leis geriau pažinti partnerį, atskleisti tam tikras puoselėjamas vertybes ir, svarbiausia, paskatins kalbėti, bendrauti, priimti artimo žmogaus nuomonę bei įsitikinimus. 

3. Išmokite, ko nors naujo
Tais atvejais, kuomet poroje nėra bendrų pomėgių, neverta nuleisti rankų ir neverta dėl to leisti laiko atskirai. Mylint vienas kitą visuomet galima kartu išmokti, ko nors naujo ir taip užsitikrinti, kad laikas dviese abiem pusėms būtų malonus bei įdomus. Galbūt kartu galite pradėti lankyti šokių pamokas? O gal abu norite išmokti kalbėti itališkai? Visiškai nesvarbu, ar nuspręsite mokytis šokio meno, ar naujų kalbų, svarbiausia, kad tai darytumėte kartu, palaikydami vienas kitą, drąsindami ir skatindami žengti pirmyn.

4. Kartu gaminkite
Laikas dviese
gali būti kokybiškas ir romantiškas net sukantis virtuvėje. Ne kartą įrodyta, kad maisto gaminimas suartina. Todėl pasigaminti su mylimu žmogumi gardžią vakarienę ar pietus yra puiki idėja. Kartu išbandykite naujus receptus, atraskite naujus skonius, kalbėkitės apie maistą, gyvenimą, turimas svajones bei siekius. Romantišką atmosferą virtuvėje padės sukurti ir fone skambanti muzika, intymus apšvietimas, nuolatinis mylimo žmogaus prisilietimas.

5. Suplanuokite dieną be technologijų
Šiandienis pasaulis – itin modernus, todėl siekiant kokybiško laiko dviese bent vieną dieną per mėnesį poroms rekomenduojama į šoną padėti išmaniuosius telefonus. Kartu suplanuokite dieną, kuomet nesinaudosite jokiomis išmaniosiomis technologijomis ir skirsite nepertraukiamą laiką buvimui kartu. Įsitikinsite, kad laikas dviese be modernių technologijų yra kur kas kokybiškesnis, nes nuveiksite daug įdomių, suartinančių veiklų, o taip pat netrūks nuoširdžių ir atvirų pokalbių.

6. Surenkite žaidimų vakarą
Neretu atveju laikas dviese nereikalauja didelių investicijų. Viena iš tokių idėjų – smagus žaidimų vakaras kartu su mylimu žmogumi. Ištraukite stalo žaidimus, kortas ir sudalyvaukite draugiškose varžybose. Linksmai varžydamiesi daug juoksitės, smagiai leisite laiką ir iš naujo pažinsite žaismingą partnerio pusę.

7. Pradėkite sportuoti.
Sportas – gera sveikata ir puiki savijauta, o sportuojant su antra puse – dar ir bendras pomėgis. Galbūt laisvalaikis sporto salėje ir nėra itin romantiškas laikas dviese, bet nė nekyla abejonių, jog sportas kartu suteiks daug naudos tiek jūsų sveikatai bei savijautai, tiek santykiams. Būdų, kaip sportuoti kartu yra išties daug – galite užsirašyti į tą patį sporto klubą, galite kartu bėgioti ar atlikti mankštą namuose. Svarbiausia, jog abiems partneriams sportas teiktų malonumą ir geras emocijas.

8. Prisiminkite pirmąjį pasimatymą
Pirmasis pasimatymas – nepamirštamas kiekvienos poros laikas. Tai visai nestebina žinant, kad santykių pradžia yra itin romantiška ir meilė tiesiog sklando ore. Norint sugrįžti į romantišką santykių pradžią pasinaudokite idėja prisiminti pirmąjį pasimatymą. Suplanuokite laiką dviese, ten kur įvyko jūsų pirmasis pasimatymas, tai pažadins romantiškus jausmus ir primins, kodėl pamilote savo antrąją pusę ir kodėl vis dar mylite.

9. Atnaujinkite namus
Bendri namai yra tai, kur du mylintys žmonės praleidžia daugiausiai laiko. Galbūt namų sienos jau seniai prašosi remonto? Laikas dviese praleistas atnaujinant namus tikrai padės sustiprinti ryšius. Pasitelkite vienas kito pagalbą ir kartu imkitės darbų. Nesvarbu, ar perdažysite namų sienas, ar tik perstumdysite baldus, laiką dviese praleisite naudingai bei kokybiškai ir susikursite tokius namus, kuriuose abiems bus gera bei  jauku.

10. Pasiryžkite kelių dienų pabėgimui
Nesibaigiantys darbai, vaikai ir kiti svarbūs reikalai – dažnos poros kasdienybė, atitolinanti galimybę pabūti tik dviese. Todėl idėja pabėgti kelioms dienoms iš namų su mylimu žmogumi yra labiausiai intriguojanti. Žinoma, atrasti laiko praleisti keletą dienų be vaikų, be rūpesčių nėra lengva, tačiau verta. Ilgesnis laikas dviese atokioje sodyboje, gamtoje, o gal ir kitoje šalyje yra naudingas kiekvienai porai, norinčiai atsipalaiduoti, atgauti jėgas. Be to, kelių dienų pabėgimas – puikus būdas į santykius įnešti naujovių ir juos sustiprinti.

Pasiūlymai laikui dviese


Idėjų, kaip kokybiškai praleisti laiką dviese išties netrūksta. Tačiau gan dažnai poros nori išbandyti kažką ypatingo, nepaprasto, suteikiančio ne tik romantišką laiką dviese, bet ir ilgam išliekančius prisiminimus. Tad tokiam dviejų žmonių laikui atrinkome ypatingus pasiūlymus.

Ramiau namelis
Prabangus miško namelis „Ramiau su gamta“ – unikali vieta dviejų asmenų poilsiui.  Šis namelis dviems, įsikūręs pačioje miško širdyje, siūlo nepaprastus potyrius – leisti laiką, ilsėtis, mėgautis spa malonumais ir nakvoti 3 metrų aukštyje. Ant aukštų polių iškeltas Ramiau namelis nutolęs nuo miesto šurmulio, tad laikas dviese čia tarsi sustoja, galima mėgautis tik buvimu kartu ir ramybės akimirkomis. Šiuolaikiškai ir prabangiai įrengtame namelyje yra visi patogumai, reikalingi komfortiškam dviejų asmenų poilsiui, o erdvioje terasoje esanti ofuro vonia su hidro ir oro masažo funkcija užtikrina išskirtinai malonų, tiek kūną, tiek sielą atpalaiduojantį poilsį. Atokus namelis dviems lengvai pasiekiamas visiems, ieškantiems tikros ramybės oazės – namelį rasite Girelės g. 12, Kareivonių kaimo miške, Elektrėnų savivaldybėje. Rezervuoti datą romantiškam pabėgimui galima ramiau.lt svetainėje paspaudus „Rezervacijos“ mygtuką. 
laikas dviese namelyje miškų apsuptyje

Rezervuokite Ramiau namelį jau dabar:
Rezervuokite

Vakarienė virš debesų
Tiems, kurie ieško trumpesnio pabėgimo dviese siūlome išmėginti romantišką vakarienę virš debesų. Vakarienė virš debesų Televizijos bokšto restorane „Paukščių takas“ – itin jaudinanti patirtis, užtikrinanti, jog taip praleistas romantiškas laikas dviese įsimins ilgam. Juk ne kasdien galima pasimėgauti gardžiausias patiekalais ir mylimo žmogaus kompanija net 165 m aukštyje, tiesa? Suplanuoti šį nepamirštamų emocijų ir fantastiškų skonių kupiną vakarą galima įsigijus dovanų kuponą populiariose internetinėse svetainėse: „Gera Dovana“, „Laisvalaikio Dovanos“ ir kt.

Dovanų rinkinys „Laikas dviese“
Norite, kad idėjų, kaip praleisti laiką dviese nepritrūktų ilgai? Pasinaudokite „Gera Dovana“ svetainėje esančiu dovanų rinkiniu „Laikas dviese“. Šiame rinkinyje gausu įvairių pasiūlymų, subalansuotų romantiškam ir įsimintinam dviejų žmonių laikui – nuo gurmaniškos vakarienės stebint saulėlydį pajūryje iki prabangaus viešbučio ar atpalaiduojančių SPA malonumų. Įsigijus tokį rinkinį, nebeteks svarstyti, ką nuveikti kartu, nes nepritrūks nei idėjų, nei įsimintinų pramogų, nei taip reikalingų artumo akimirkų. 

Jeigu visgi pasirinksite Ramiau namelį laikui dviems, žemiau rasite mūsų kontaktus ir rezervacijos galimybę.